2014 m. sveikatos projektas

„Sveikata  - pats reikalingiausias dalykas pasaulyje. Būti sveikam – natūralu, nes mes – Gamtos dalis, mes – pati Gamta. (E. Habardas)

 

Liepos mėn. startavo projektas „Sveikatos priežiūros paslaugų kokybės gerinimas neįgaliems ikimokyklinio amžiaus vaikams ir vaikams, turintiems laikinų sveikatos sutrikimų, „Kūlverstuko“ lopšelyje-darželyje“.

 

Seniūnijų socialinių darbuotojų ir socialinės paramos skyriaus specialistų susitikimas su „Kūlverstuko“ l-d dienos ir socialinės globos padalinyje dirbančiais specialistais

2014-10-29

 

Spalio 28 dieną Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelyje–darželyje ikimokyklinio ugdymo ir dienos socialinės globos grupių neįgaliems vaikams padalinyje vyko susitikimas–informacinė popietė su Kelmės miesto ir rajono seniūnijų socialinėmis darbuotojomis, Kelmės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistėmis bei dienos ir socialinės globos padalinyje dirbančiais specialistais. Šis susitikimas yra dalis šiuo metu įstaigoje įgyvendinamo projekto „Sveikatos priežiūros paslaugų kokybės gerinimas neįgaliems ikimokyklinio amžiaus vaikams ir vaikams, turintiems laikinų sveikatos sutrikimų, „Kūlverstuko“ lopšelyje-darželyje“, kuris yra finansuojamas iš Kelmės raj. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos lėšų ir „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio 2 proc. paramos lėšų.

Darželio direktorė Lilija Paradnikienė supažindino viešnias su dienos ir socialinės globos grupių įkūrimo istorija, lankančių ugdytinių situacija, padalinyje organizuojama veikla, kuri yra diferencijuojama ir individualizuojama atsižvelgiant į kiekvieno vaiko raidos sutrikimo lygį, vaiko gebėjimus, poreikius ir amžių, bei teikiamomis paslaugomis.

Popietės metu seniūnijų socialinės darbuotojos ir savivaldybės socialinės paramos skyriaus specialistės apžiūrėjo dienos ir socialinės globos padalinio grupes, šiuolaikiškai įrengtus masažo bei kineziterapijos kabinetus, jaukias ir ugdytinių poreikius tenkinančias sporto ir muzikos sales. Buvo diskutuojama, kaip pagerinti informacijos prieinamumą ir sklaidą rajono mastu apie „Kūlverstuko“ lopšelyje-darželyje teikiamas ugdymo ir socialines paslaugas šeimoms, auginančioms neįgalius ikimokyklinio amžiaus vaikus,  tariamasi, kaip užtikrinti nuolatinį ugdymo įstaigos ir seniūnijų socialinių darbuotojų bei savivaldybės socialinės paramos skyriaus specialistų bendravimą ir bendradarbiavimą.

 


2014-09-09

Individualias ir grupines mankštas darželio ugdytiniams veda kineziterapeutė Sigita Šimulienė.

 

2014-07-17

Akimirkos iš mankštų lauke, kurias veda auklėtojos – kūno kultūros pedagogės, kineziterapeutės Violeta Ūselienė ir Jovita Bernotaitė bei vyr. auklėtojos Danguolė Remeikienė ir Laima Račkauskienė užfiksuotos čia.

 

2014-05-29

Siekdama stiprinti vaikų sveikatą ir gerinti teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę įstaigoje, „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio bendruomenė pateikė 2 paraiškas Kelmės raj. savivaldybės sveikatos rėmimo fondui. Finansavimas skirtas projektui „Sveikatos priežiūros paslaugų kokybės gerinimas neįgaliems ikimokyklinio amžiaus vaikams ir vaikams, turintiems laikinų sveikatos sutrikimų, „Kūlverstuko“ lopšelyje-darželyje“. Projektas bus įgyvendinamas 2014 m. liepos-gruodžio mėn., jo metu vyks individualūs ir grupiniai sveikatinimo užsiėmimai su ugdytiniais, kuriuos ves įstaigoje dirbantys specialistai. Projektas finansuojamas iš Kelmės raj. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos lėšų ir „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio 2 proc. paramos lėšų.

 
 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas