„Išriedėjo dviratukas, o jį vijos paspirtukas“

23/10/2019 12:19

Rugsėjo–spalio mėnesiais Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio bendruomenė kartu su partneriu – Tytuvėnų vaikų lopšeliu-darželiu vykdė pirmąsias 2019-2021 m. įgyvendinamo projekto „Saugus, aktyvus ir sveikas“ veiklas. Jų metu buvo organizuoti ugdytiniams patrauklūs, jų žinias ir praktinius įgūdžius plečiantys kryptingi fizinio aktyvumo plėtrą ir kokybę skatinantys užsiėmimai, padedantys saugoti ir stiprinti fizinę vaikų sveikatą tenkinant saugumo, aktyvumo ir saviraiškos poreikius. Darželiuose vyko dviratukų ir paspirtukų paroda, inicijuotos šių judėjimo priemonių meninės dėlionės iš kamštelių, grupėse vyko saugaus eismo ir elgesio gatvėje taisyklių pakartojimas. Į pamokėles „Įsimink, išmok, pakartok“ pas vaikus atvyko policijos bičiulis Amsis. Rudeninę sportinę veiklą „Rieda dviratukas – vejas paspirtukas“, kurioje dalyvavo „Kūlverstuko“ ir Tytuvėnų vaikų lopšelių-darželių ugdytiniai ir pedagogai, vainikavo sportinės rungtys Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos stadione. Neabejingi šiam renginiui buvo ir „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio ugdytinių tėveliai, kurie aktyviai palaikė abiejų komandų rungčių dalyvius.

Rugsėjo ir spalio mėnesiais darželiuose vykusiuose užsiėmimuose dalyvavo 280 ugdytinių, 32 pedagogai, savanoris bei kiti ugdymo įstaigos specialistai. Vaikai ne tik smagiai leido laiką, stiprino žinias apie saugų eismą, ugdėsi sveikos gyvensenos įgūdžius, ekologinio sąmoningumo pradmenis ir socialines kompetencijas, bet ir stiprino pozityvų požiūrį į aktyvų poilsį lauke bei aplinkos neteršiančias transporto priemones.

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio projektas „Saugus, aktyvus ir sveikas“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

 

Rudens veiklų akimirkas galite pamatyti žemiau pateiktoje vaizdo medžiagoje:

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas